HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Çözüm Ortaklığıyla, Birlikte Yükselelim.

BASAL, 1978 yılında Nedim KİSBU tarafından temelleri atılan çatı şirketimiz; Kisbu Group’ un bünyesindedir. Kisbu Group; profesyonel iş anlayışı, genç ve dinamik kadrosu, insan kaynağına verdiği değer ve hedefleri doğrultusunda ilerleyen yapısı ile dünya çapında yaptığı çalışmalarla birçok platformda zirvede yer almaktadır.

Teknik tekstil sektöründeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden BASAL, firma yönetimiyle ve güçlü yapısıyla ismi gibi “Baz Alınan” firmadır. Türkiye’nin sanayi merkezlerinden biri olarak kabul edilen Tekirdağ Muratlı’da ve İstanbul Beylikdüzü’nde üretim tesisleriyle, 6 adet satış ofisi ve dağıtım merkezleri bulunmaktadır.

Hedef ve ilkelerinden taviz vermeden, bünyesinde sağladığı disiplin ile başarılı çalışmalarını dünyaya hızla yayan BASAL; kalitesiyle, değişime açık yapısıyla, yatırımlarıyla ve müşteri portföyüyle 78 ülkeye ürettiği ürünleri ihraç etmektedir. Sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın da en güvenilir ve en başarılı şirketlerinden biri olarak küresel bir marka haline gelip, sektörün hep bir adım önünde olmaktadır.

Şirketimiz, hayata geçirdiği tüm kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projeleriyle topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla da ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Yerli üretimin gücüne inanıyor, ulusal gücümüzün uluslararası pazarda kendine edindiği yeri her geçen gün büyütmek için çalışıyoruz. Ve kurulduğumuz günden bu yana büyük bir özveri ve adanmışlıkla, müşteri memnuniyetini esas alarak sürekli gelişiyor ve hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz.