ÜYE OL

Lütfen aşağıdaki formu doldurarak üye olunuz.

Site Üyelik Koşulları

 1. Üye, kayıt esnasında sitemize verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder.

 2. Üye, sitemiz tarafından kendisine verilen kullanıcı adı ve şifrenin kullanımından doğacak hertürlü sorumluluğu kendi taşır.

 3. Üye, sitemiz tarafından kendisine verilen kullanıcı adı ve şifresini başkalarına kullandıramaz ve devredemez.

 4. Üye, sitemizin izni olmaksızın sitemiz adına bir girişimde bulunamaz, temsil edemez ve sitemiz adına bağlayıcı sözler veremez.

 5. Sitemizde yer alan her türlü bilginin kullanımından doğabilecek maddi ve manevi zararlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Üye, bu bilgiyi kullanmakla bunu peşinen kabul eder.

 6. Üye, sitemiz bünyesinde ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapamaz.

 7. Üye, sitemizin sunmuş olduğu hizmetleri, özlük haklarına saldırıda bulunacak, kişilere, kurumlara veya sitemize hakaret içerecek şekilde kullanamaz.

 8. Forum, ziyaretçi defteri ve benzeri içerik sayfalarına yazılan hertürlü yazının kullanım hakkı sitemize TazminatHukuku.com'a aittir.

 9. Sitemiz üyesi olmayan kişilerin dokümanları sitemizde yayınlanmaz.

 10. Sitemizde yayınlanan dokümanlar haber verilmeksizin ve sebep belirtilmeksizin, tarafımızca kaldırılabilir ve/veya içerikleri kısmen veya tamamen değiştirilebilir.

 11. Sitemizde yayınlanan dokümanların, üyenin ve sitemiz dışındaki üçüncü kişi veya kişiler tarafından izinsiz olarak yayınlanması durumunda, bu konuda eğer itilaf Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ise Türk Ceza Kanunu, diğer ülke sınırları dahilinde ise uluslararası hukuk kuralları esas alınarak yasal her türlü girişimde bulunabilme hakkına sahiptir.

 12. Sitemiz herhangi bir anda hiçbir sebep belirtmeksizin herhangi bir üyenin üyeliğini iptal etme, hizmete son verme ve/veya hizmetin şeklini değiştirme hakkına sahiptir.

 13. Sitemiz kendisiyle ilgili uyarı ve duyuruları üyelerin e-posta adreslerine gönderebilme hakkına sahiptir.

 14. Üye sitemize kaydını tamamlayarak yukarıda bahsi geçen kuralların hepsini peşinen kabul eder ve bu kurallara uymak zorundadır.